Команда СК "Славсько" розгромила свого суперника

Дата: 15.10.2019 12:17
Кількість переглядів: 1270

Збірна Україна вирішила взяти приклад з нашої команди СК «Славсько» і вибороти блискавичну перемогу. Бо те, що зробила наша команда в неділю, заслуговує найвищої похвали.

13 жовтня на Центральному стадіон селища Славське наша команда зустрілась з командою ФК «Підгородці». Перший тайм дав зрозуміти, що зустрілись два сильних суперники, які і не думають здаватись. Рахунок відкрили суперники, відповідь команди «Славсько» не забарилась – 1:1. Потім ще кілька атак, і рахунок 2:2.

У другому таймі господарі поля вирішили, що так далі не піде, взяли ситуацію у свої руки і розгромили суперника, забивши 3 голи. Команда ФК «Підгородці» намагалась опиратись, навіть забила 1 гол, однак це не врятувало ситуації.

7:3 – беззаперечна перемога команди СК «Славсько». Ця перемога дозволила команді вийти у фінал Кубку Сколівського району з футболу «Золота осінь», який, до речі, відбудеться 20 жовтня у м. Сколе.

Автори голів:

• Варенька Олег (3 голи);
  • Греб Василь (2 голи);
  • Улич Андрій;
  • Магурчак Руслан;

Дякуємо нашій команді за чудову гру та вітаємо з перемогою. А вболівальників запрошуємо цих вихідних у Сколе, щоб підтримати наших футболістів.РР13 жовтня