8-9 жовтня начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради Ольга Кореневич успішно пройшла дводенний тренінг для консультантів з питань формування спроможної освітньої громади. Експерти представили критерії формування спроможної освітньої мережі в ОТГ. Було обговорено такі питання як ефективне управління освітою, оптимізація мережі, стан закладів освіти, стратегія розвитку, джерела фінансування, розрахунок формули освітньої субвенції.

Протягом 15-18 жовтня тривав навчальний візит у громади Черкаської області "Кращі практики з питань місцевих фінансів", який відвідала спеціаліст відділу фінансів Марта Галюк. Учасники семінару мали змогу перейняти успішний досвід фінансового менеджменту Камянської міської ради, Білозірської та Набутівської ОТГ.

Сьогодні, 22 жовтня секретар Славської селищної ради Арєфєв Максим та керуюча справами виконавчого комітету Лесів Христина взяли участь у семінарі «Служба в органах місцевого самоврядування: новели», де обговорювали зміни внесені до закону про місцеве самоврядування.

Також сьогодні голова Славської селищної ради Володимир Бега взяв участь у засіданні Львівської регіональної платформи АМС на тему «Питання бюджетного забезпечення громад у 2020 році».