25 жовтня 2019 р. міністр освіти та науки України Ганна Новосад з робочим візитом відвідала Львів, де зустрілась з  керівниками органів управління освітою міст, районів та ОТГ Львівської області. Славську громаду представляли начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич та заступник Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванна Луців.

Міністр відзначила особливість проблемних питань освіти на Львівщині, з огляду на найбільшу мережу освітніх закладів.

«Зрозуміло, що найбільш актуальним питанням для освітян на сьогодні є заробітна плата. На жаль, до першого читання бюджету на наступний рік ми не побачили зростання освітньої субвенції. Однак в межах тих коштів, які знайдуть на всю країну до другого читання, спробуємо допомогти перш за все тим категоріям освітян, які цього потребуватимуть найбільше. Йдеться про майже 2 млрд грн. додаткових коштів», - зазначила Анна Новосад.

Міністр наголосила, що першочергово кошти скеровуватимуть на вихователів, молодих педагогів із досвідом до трьох років та майстрів виробничого навчання. В межах наради також обговорили ініціативу зменшити різні доплати та надбавки за рахунок збільшення окладу.

Під час розмови обговорили також питання оптимізації мережі, розвиток опорних шкіл, покращення матеріально-технічної бази, а також формулу розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами.