Нещодавно завершились змагання з пішохідного туризму «Славське збирає друзів», які проводили ЛОЦКЕТУМ та Славська селищна рада, а головним організатором був Олександр Хрипта. Підведемо підсумки.

У загальнокомандному заліку у молодшій віковій категорії перше місце посіла команда «Гермес» Вінницької області, друге – «Славні» (Славської ОТГ), третє – «Сойка» (Стрийський р-н).

У старшій віковій категорій:

1 місце - «Гермес» (Вінницька обл.);

2 місце - «Славні» (Славської ОТГ);

3 місце - «Сюзі» (Старосамбірський р-н).

Варто підкреслити високий професіоналізм команд. Наша команда «Славні» показала чудові результати на дистанції «Смуга перешкод» у молодші віковій категорії (парні), де Греб Віталій та Іванюк Владислав посіли друге місце. У старшій віковій групі на цій дистанції Димидчик Максим та Губіліт Іван стали теж другими.

Після нагородження голова Славської ОТГ Володимир Бега потішив всіх приємним сюрпризом: організувавши для переможців та господарів  змагань турнір з пейнтболу.

Сподіваємось, що ці змагання стануть доброю традицією, і щороку Славське збиратиме все більше, і більше друзів.

Особливу подяку хочемо виразити головному судді змагань Олександру Хрипті та суддівській колегії, Ви створили атмосферу змагань, додали частиночку душі. Дякуємо співорганізаторам – команді КЗ ЛОР "ЛОЦКЕТУМ", а також учасникам змагань та їх тренерам.