Конкурс мікропроектів розпочався. Запрошуємо Вас взяти участь та підтримати ініціаторів

Дата: 30.10.2019 17:07

28 жовтня стартував прийом заявок на участь у конкурсі проектів місцевих ініціатив (мікропроектів), який триватиме до 29 листопада. Подати свою пропозицію може будь-хто, головне створити ініціативну групу та обрати пріоритет, серед яких освіта, охорона здоровя,  культура, спорт, безпека, вуличне освітлення, Обласні заклади та установи, некомерційні підприємства обласної ради та інше.

Тож запрошуємо ініціативні групи до участі у конкурсі, знаємо, що Ви активні та креативні, і дбаєте про розвиток нашої громади.

Однією з найважливіших умов для фінансування проекту є внесок громади, який повинен становити не менше 10 % від загальної його вартості. Зважаючи на це просимо мешканців нашої ОТГ не бути байдужими та фінансово підтримати авторів проектів.