Перший заступник Славського селищного голови Олег Даниляк та начальниця відділу туризму та комунікації Ольга Безушко відвідали ХІХ Міжнародний Економічний Форум #Invest In Lviv Region.  Протягом двох днів під час дискусійних панелей учасники форуму говорили про: аутсорсинг бізнес-процесів, впровадження нових технологій, індустріальні парки, фінансові інструменти розвитку, агропромисловий розвиток, експорт, туризм, міжнародну технічну допомогу, енергозбереження та інше.

Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який поєднує в собі дві взаємопов’язаних виставки, а саме Міжнародну виставку «ТурЕКСПО» та Спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес», відвідала спеціаліст відділу туризму та комунікації Христина Пронь. У рамках форуму обговорювали, як зробити туристичний бізнес успішним. Зараз в тренді екотуризм. Популярними стають місця, де турист зможе відчути єдність з природою. Від так найбільш відвідуваними стають екоферми чи садиби, в яких можна подоїти корів, поспати в будиночку на бджолах чи навчитись готувати якусь цікаву страву.

Також днями заступниця Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванна Луців у прямому ефірі телеканалу «Твоє місто» розповіла про туризм у Славській ОТГ.

31 жовтня начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради взяла участь в освітньому Форумі «Успішний освітній менеджмент в Об’єднаних Громадах» за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. Більшість об’єднаних територіальних громад України проводять реформу освітніх мереж, тому представлення та обговорення успішних практик є надважливим завданням. Бо для кожного з нас важливо, щоб учні та батьки відчули, що вони почали вчитися в новій школі, в якій не тільки матеріальна база краща, а головне – більш якісна атмосфера навчання і демократична модель управління.