Працівники комунального підприємства "Соціальні гарантії" роздали одиноким пенсіонерам осінні набори

Дата: 05.11.2019 15:10

4 листопада 2019 р. КП «Соціальні гарантії» організувало виїзди по всій ОТГ, під час яких дарували одиноким пенсіонерам осінні продуктові набори. Радості їх підопічним не було меж, адже допомога та й загалом увага соціальних працівників для них надзвичайно важлива.

Директорка КП «Соціальні гарантії» висловлює щиру подяку Славському селищному голові Володимиру Безі, директорові КП «Громадське господарство» Михайлові Биленю, водію Ігору Кузьміну та всім небайдужим мешканцям нашої громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Також нещодавно Мультидисциплінарна комісія у складі Петришина Олега, Гриців Наталії та Катаман Іванни перевірила роботу соціальних працівників. Разом з ними вони відвідали своїх підопічних. У результаті було встановлено, що соціальні працівники належно виконують свою роботу: доставляють продукти, ліки, прибирають житло, готують їжу та ще багато іншого.  Найкращою оцінкою для кожного соціального працівник стала посмішка та щира подяка їхніх підопічних.

Анонім
2019-11-06 09:04:48

Так ,так.Видно,що це самотні пенсіонери,за яких замовили словечко.Хто має,тому і дають допомогу.Сумно....

Відповідь адміністратора:

Чому у Вас склалась така думка?

2019-11-08 16:14:41