Працівники Славської селищної ради долучаться до щорічної акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності"

Дата: 06.11.2019 14:57

Українське радіо проведе щорічну акцію "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", присвячену Дню української писемності та мови. Цьогоріч до акції долучиться і виконавчий апарат Славської селищної ради.
Диктант буде проведений 8 листопада 2019 року об 11:00. Читатиме диктант відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Після написання диктанту, кожен зможете надіслати свій текст (фото, скан або скріншот із вказаною зворотною адресою) на електронну скриньку Українського радіо (rd@nrcu.gov.ua), або у приватні повідомлення на сторінці Українського радіо у Фейсбук (UA: Українське радіо), або на вайбер – 097-107-107-9. Повідомлення надсилати на одну з адрес, не дублюючи на всі. Зробити це потрібно протягом 15 хвилин – з 11:45 до 12:00.