5-7 листопада 2019 року в Міжнародному виставковому центрі пройшов найбільший форум інновацій в Україні – Innovation Market. Спеціалістка відділу фінансів Марта Галюк також стала учасницею цього особливого дійства.

Тут представники освіти, науки, бізнесу та влади зустрілися для обговорення перспектив розвитку та впровадження інновацій в Україні.

Головні теми триденної програми форуму: тенденції інноваційного розвитку в Україні та світі, розвиток та підтримка інноваційних проєктів, а також шляхи розвитку інноваційного бізнесу в Україні. У форумі брали участь відомі спікери та ментори з України, представники делегацій з Литви, Франції, Німеччини, Держави Ізраїль, Польщі.

Марта Галюк працювала в секції «Енергетика», де керівники міст, представники об’єднаних територіальних громад, селищних рад говорили на важливу тему – «Енергоефективність і енергозбереження». Також у рамках форуму відбувся українсько-французький круглий стіл: інноваційні практики у енергозабезпеченні і енергоефективності, поводженні з відходами, управлінні водозабезпеченням.