Протягом двох днів члени учнівського парламенту Славської ОТГ Юлія Вітів, Губіліт Анастасія, Бурак Юлія та Пинів Максим спробували себе у ролі депутатів Молодіжної моделі Львівської обласної ради.

Основна мета проєкту – надати можливість учасникам відчути себе депутатом, долучитися до управлінської діяльності області та допомогти молоді зрозуміти діяльність органів місцевого самоврядування.

Зазначимо, що цьогоріч учасниками стали півсотні молодих людей з районів Львівської області.

Учасники працювали в постійних депутатських комісіях та приймали рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Юлія Бурак навіть стала головою комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження на засобів масової інформації. Протягом усього засідання за ними, як за справжніми депутатами, «полювали» журналісти та ставили каверзні запитання.

"Мені здавалось, що це так просто: прийшов, послухав, сказав так чи ні, і все - депутат зробив свою справу. А як виявилось, щоб приймати ті чи інші рішення, депутат повинен бути обізнаним у всіх сферах, розімити, що і як працює. І найголовніше нести відповідальність за те, що ти робиш", - поділились своїми враженнями депутати Молодіжної моделі Львівської обласної ради.

Це був чудовий досвід. Дякуємо департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Львівській обласній раді та Львівському обласному молодіжному центру за таку можливість.