Команда «Славні горяни» сьогодні завітала до селищної ради, щоб поспілкуватись з головою Славської обєднаної територіальної громади Володимиром Бегою та начальницею відділу туризму та комунікації Ольгою Безушко.  Говорили переважно про розвиток туризму в нашій громаді та потребу в кваліфікованих працівниках.

«Сьогодні туристична сфера розвивається дуже швидко, зявляються нові стандарти. А нові стандарти потребують нових кваліфікованих працівників. Тобто зараз цінуються люди, які не тільки добре роблять свою роботу, а й вільно володіють якоюсь мовою, бажано англійською. До нас все частіше приїжджають іноземці, відповідно з кожним роком зростає потреба в працівниках, які вільно володіють іноземною мовою. Ба більше, вони можуть претендувати на підвищення заробітної плати», - на цьому наголосив Володимир Бега.

Хвилювали учнів також питання безпеки велодоріжок, розвиток освіти в громаді та будівництво курорту.

У підсумку, учасники зустрічі погодились з головою Славської селищної ради, що розвиток туризму в нашій громаді - це пріоритетне завдання. 

"Після зустрічі з Володимиром Бегою в мене з'явилась мотивація рухатися вперед та розвиватись. Також мені сподобався подальший план розвитку туризму в Славській ОТГ, про який нам сьогодні розповідали. А ще цікаво було відвідати кабінети селищної ради та дізнатись призначення кожного з них", - поділилась враження учасниця команди "Славні горяни" Юлія Бурак.

Додамо, що команда Славського ЗЗСО І-ІІІ ст. «Славні горяни» бере участь у профорієнтаційному проєкті молоді «ПрофіКемп».