Як активізувати громадян? Про це та не тільки говорили під час тренінгу в Славській громаді

Дата: 18.11.2019 10:56

17 листопада в рамка проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей» відбувся тренінг «Активізація громадян», у якому взяли участь ветерани АТО, представники «Публічно-шкільних бібліотек» та народних домів.

«Чому громада не активна? Тут може бути кілька причин: по-перше, менталітет, бо завжди будуть більш активні та менш активні громади. По-друге, відсутність лідера, який може згуртувати людей та підштовхнути їх до дій. Погано впливають на активізацію громадян також пасивність та відсутність позитивного мислення», - підмітив тренер Андрій Фурмага.

Ще один тренер Андрій Мінкін розповів про те, як заохотити громаду до діяльності. Головний інструмент – це спілкування, громада повинна розуміти свій потенціал та свої можливості, але іноді їй це треба ще донести.

Нагадаємо, що ініціативна група Славської громади подала до МОМ проект та виграла пересувний кінотеатр та ще багато іншого.