Тоді, в 2014 році, навіть у маленькій гірській громаді  витав дух революції. Ми постійно слідкували за новинами, зовсім не могли миритися з такими обставинами. 

Останньою краплею стало побиття студентів. Тоді перестали існувати відстані, не мав значення час, вік та соціальний стан. Їхали, хто в Київ, хто до Львова, організовувались групами, збирали однодумців, бо треба було відстоювати нашу державу. Не мовчали і ті, хто в силу обставин не могли бути на там, на Майдані. Люди виходили з прапорами на мирні протести на центральну площу нашої громади , передавали теплі речі та їжу на Майдан, бо "Україна понад усе". Долучались до цих акцій навіть школярі. 

Це був важкий період для кожного з нас, але ми назавжди повинні запам'ятати оте відчуття єдності та безмежної любові, яка спонукала кожного з нас до дій. Лише від нас залежить майбутнє нашої держави, ми самі пишемо свою історію. Пам'ятаймо: "Рабів до раю не пускають", "Разом! До кінця".

Вітаємо Вас, українці, з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні! Та вічна шана Героям, які полягли за нашу з Вами Гідність та Свободу.