24  жовтня 2019 р. представники Славської ОТГ взяли участь у відкритті народного дому «Просвіта» у с. Хітар. Гурт «Баламути», вокально-інструментальний гурт «Заспів», народний ансамбль «Плай» та фольклорний колектив «Магуряники» подарували місцевим мешканцям щирі емоції та свою безмежну любов до української пісні.

Народний дім – це колиска народного мистецтва, де буденність перетворюється на свято. Це чудово, що від тепер у такому невеличку селі Хітар, буде своя культурна душа. З цієї нагоди представники Славської селищної ради: заступниця Славського селищного голови Іванна Луців, начальниця відділу культури, освіти, молоді та спорту Ольга Кореневич, спеціалістка відділу освіти, культури, молоді та спорту Надія Билень та спеціалістка відділу туризму та комунікації Світлана Кузьмін – привітали хітарців та побажали їм творчості, натхнення та процвітання.

Також сьогодні, 25 жовтня, в Славській дитячій музичній школі проведена лекція-концерт до 150 річчя з дня народження Блаженного Священномученика Климентія (Казимира) Шептицького.