Дата: 05.12.2019 15:25

МОН розпочав серію публічних консультацій з питань забезпечення якості та доступності дошкільної освіти.

У цьому заході взяла участь начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради Кореневич Ольга Михайлівна.

"Батьки, педагоги, освітні управлінці та представники профільних громадських організацій зможуть особисто вплинути на прийняття рішень у сфері дошкільної освіти", - під таким гаслом тривала публічна консультація «Якісна і доступна дошкільна освіта»

Рішення, напрацьовані під час публічної консультації, буде враховано під час розроблення Положення про заклади дошкільної освіти та інших нормативно-правових актів.

Обговорювались питання щодо:

• критеріїв якості дошкільної освіти
  • ключових напрямків організаційної діяльності закладів дошкільної освіти
  • побудови ефективної мережі закладів та запровадження альтернативних форм здобуття дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки України проводить публічні консультації за сприяння Національного Демократичного Інституту та Інституту «Республіка» та завдяки підтримці Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Фонду розвитку ефективного врядування.