Об'єкт оренди: нежитлове приміщення будівлі пришкільного інтернату Славського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, загальною площею 28,5 кв. м., перебуває на балансі Славської селищної ради та знаходиться за адресою: Львівська область, Сколівський район, смт. Славське, вул. С. Бандери,1, технічний стан – добрий,  не перебуває в заставі, податковій заставі, в оренді.

Цільове призначення: для розміщення стоматологічного кабінету.

Термін оренди – 2 роки 364 дні.

Початковий розмір орендної плати становить 1353,34 за місяць.

 

Дата, час і місце проведення конкурсу: конкурс буде проведено 17 січня  2020  року о 12.00 год. за адресою: Львівська  область, Сколівський район, смт. Славське , вул. В. Івасюка, 24, кабінет юридичного відділу.

 

Термін прийняття заяв та пропозицій учасників конкурсу: заяви про участь у конкурсі та пропозиції приймаються з дня публікації оголошення в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Славської селищної ради за адресою: Львівська  область, Сколівський район, смт. Славське, вул. В. Івасюка, 24, (кабінет юридичного відділу), щоденно з 09.00 год. до 18.00 год. (перерва з 13.00 до 14.00 год.), крім суботи та неділі.

Термін прийняття заяв та пропозицій від претендентів  на участь у конкурсі закінчується за добу до початку конкурсу.

 

Умови   конкурсу:

 • розмір орендної плати;
 • ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта, дотримання Правил пожежної безпеки та Державних санітарних правил і норм
 • своєчасне внесення орендної плати з врахуванням індексу інфляції;

Стартова орендна плата (початковий розмір) визначається за Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності об’єднаної територіальної громади Славської селищної ради, що затверджена рішенням селищної ради.

 

Обовязкові умови конкурсу:

 1. Переможець конкурсу проводить оплату послуг з незалежної оцінки об’єкта оренди.  
 2. Переможець конкурсу зобов’язується надавати стоматологічні послуги окремим категоріям громадян на пільгових умовах, погоджених із Славською селищною радою.
 3. Переможець конкурсу зобов’язується брати участь у організованих Славським ЗЗСО І-ІІІ ступеня тематичних заходах з охорони здоров’я.

Зобовязання (пропозиції), гарантії щодо виконання умов конкурсу подаються учасниками в письмовому вигляді в довільній формі.

Для участі у конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:

 • заяву про участь у конкурсі встановленого зразка на ім’я голови конкурсної комісії:
 • відомості про учасника конкурсу:

Для учасників, які є юридичними особами:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

- звіт про фінансові результати учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;

-  довідку з органів ДФС про відсутність заборгованості з податків і зборів;

       - відомості про банківський рахунок;

       - письмові конкурсні пропозиції, з зазначенням відомостей про учасника, та запропонований учасником конкурсу розмір орендної плати в гривнях (для об’єктів нерухомого майна за 1 м2 за місяць), умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта його модернізацію тощо, подані в конверті, скріплені печаткою учасника конкурсу за наявності та/або  за підписом заявника;

Для учасників, які є фізичними особами:

 • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;
 • декларацію про доходи або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку;
 • довідку з органів ДФС про відсутність заборгованості з податків і зборів;
 • відомості про банківський рахунок (за наявності);
 • письмові конкурсні пропозиції, з зазначенням відомостей про учасника, та запропонований учасником конкурсу розмір орендної плати в гривнях (для об’єктів нерухомого майна за 1 м2 за місяць), умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта його модернізацію тощо, подані в конверті, скріплені печаткою учасника конкурсу за наявності та/або  за підписом заявника;

      Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними в довільній формі.

      Пропозиції надаються у конвертах, скріплених печаткою учасника конкурсу, з написом "на конкурс", зазначенням бажаного об'єкту оренди, найменування і адреса заявника.

      Додаткова інформація щодо об’єкту, переліку необхідних документів, бланки заяв  та умови  конкурсу  розміщені на сайті Славської селищної ради та додатково можуть бути надані юридичним відділом  Славської селищної ради.

      Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.