Мешканка Славської громади виготовляє новорічні прикраси

Дата: 18.12.2019 16:11

А ви знали, що в нашій громаді є талановита дівчина, яка виготовляє різноманітні новорічні прикраси. Вона допомагає людям створити особливу святкову атмосферу.

Ірина Одрехівська (Матляк) за спеціальністю медик, медична сестра, а в дійсності працює мамою - виховує трьох чарівник діток. А ще Ірина виготовляє оригінальні новорічні прикраси: віночки, підсвічники тощо.

«Все почалося з того, що я зробила новорічний віночок собі на двері. Вийшло гарно, рідні почали замовляти і для себе. То я і подумала, а чому б не виготовляти їх на продаж. Зараз виготовляю різноманітні віночки, підсвічники, займаюсь оформленням камінів тощо», - розповідає майстриня.

На створення такої краси Ірину надихають її діти, які і є найбільшими поціновувачами її таланту.

Михайло
2019-12-22 19:50:03