21 грудня 2019 року, в Славському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся дитячий шаховий турнір до Дня святого Миколая. У змаганні взяли участь 54 учасники з м. Сколе, смт. Славське, с. Ялинкувате, с. Козьова, с. Гребенів, с. Росохач, с. Волосянка. Змагання відбувалися за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 10хв + 5сек.


Серед юнаків до 14 років цього разу перемогу святкував Красільніков Євген (смт. Славське), друге місце - Фітяк Марко (смт. Славське), третє місце здобув Калиневич Дмитро (м.Сколе).
Серед юнаків до 12 років найкращим став Маркович Владислав (с. Ялинкувате). Друге місце в дебютанта змагань Совича Назара (м.Сколе), на третьому місці - Мітянський Сергій (смт. Славське).


Серед юнаків до 10 років перемогу отримав Блистів Роман (м.Сколе), Кушарський Юрій (смт. Славське) – 2-ге місце, Шимін Яків на третьому місці.
В категорії дівчат до 14 років перемогла Прохніцька Христина (м. Сколе), 2 місце в цій катерії здобула Ірини Паращак (с. Ялинкувате), на третьому місці - Романик Софія (смт. Славське).


Дуже вдало склався турнір для Колос Софії (смт. Славське), яка з результатом 5,0 очок стала переможницею в категорії дівчат до 12 років. Друге місце в цій категорії здобула Маркович Софія (с. Ялинкувате), третє місце - Маркович Христина (с. Ялинкувате).

У категорії дівчат до 10 років, 1–ше місце виборола Красільнікова Надія (смт. Славське), 2-ге - Іванів Ангеліна (с. Волосянка), третє місце здобула Романець Соломія (смт. Славське).
Вітаємо переможців та їх наставників. Окрема подяка Славській селищній раді за солодкі подарунки для учасників змагання до Дня Святого Миколая. Бажаємо і надалі наполегливості, невичерпної енергії, упевненості у подальших турнірних випробуваннях різних рівнів.