На горі Погар зупинився крісельний витяг

Дата: 18.01.2020 12:12
Кількість переглядів: 1069

17 січня близько 17:00 на г. Погар у Славському зупинився крісельний витяг, на якому перебувало 32 людини. Причина зупинки – несправність редуктора. Пошуково-рятувальна група ГУ ДСНС України у Львіській області негайно прибула на виклик. Евакуація тривала з 17:00 до 19:30. Протягом цього часу місцеві мешканці, які в той час перебували на горі, орагнізували своєрідні пункти обігріву для постраждалих: безкоштовно пригощали гарячим чаєм та всіляко допомагали рятувальникам. На щастя, ніхто не постраждав.

Як орган місцевого самоврядування ми просимо вибачення у всіх тих, хто потрапив в таке скрутне становище. Запевняємо, що надалі ми ще пильніше будемо працювати над тим, щоб таких ситуацій більше не виникало. 

Висловлюємо щиру подяку місцевим мешканцям за небайдужість та рятувальникам пошуково-рятувальної частини, яка розташована у Славську, за професіоналізм та оперативність.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь