Олена Давидюк стала чемпіонкою Міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту

Дата: 27.01.2020 11:29
Кількість переглядів: 1189

З 24 по 26 січня 2020 року у с. Поляниця (Івано-Франківська обл.) проводилися Міжнародні дитячі змагання з гірськолижного спорту, на яких спортсмени Славської КДЮСШ показали чудові результати.

Розпочнемо з призерів. Давидюк Олена у своїй категорії виборола 1 місце на дистанції слалом-гігант. На цій же дистанції серед хлопців у своїй віковій категорії Пацаган Олександр посів 2 місце.  Хороші результати також показали Свердун Дмитро (6 місце) та Кремінська Олеся (11 місце).

Вітаємо наших переможців! Пишаємось ними! Дякуємо тренерам Славської КДСШ та батькам за зусилля, які ви вкладаєте в кожного.

Важливо підкреслити, що з початку нового року спортсмени Славської КДСШ вже побували  на змаганнях у Словаччині та Чехії, де показали хороші результати та отримали чудовий досвід.