МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ІНФОРМУЄ, ЩО В ЖОВТНІ 2019 РОКУ ОГОЛОШЕНО СТАРТ НОВОГО ЕТАПУ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2019».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. Про це повідомляють у Полтавській ОДА.
 

Заповнюючи заявку, необхідно обрати одну або кілька номінацій, під які підпадає діяльність організації чи проєкт. Цього року оргкомітет конкурсу визначив такі конкурсні номінації, за якими проводитиметься відбір.

Основні колективні номінації:

Благодійність великого бізнесу.

Благодійність середнього та малого бізнесу.

Корпоративна благодійність.

Колективне волонтерство.

Всеукраїнська благодійність.

Регіональна благодійність.

Місцева благодійність.

Благодійність в охороні здоров’я.

Благодійність в освіті та науці.

Благодійність в культурі та мистецтві.

Благодійність в соціальній сфері.

Благодійність в сфері екології та охорони довкілля.

Благодійність в захисті України.

Благодійність неурядового сектору.

«Добро починається з тебе».

Благодійна акція року.

«Платформа добра».

Індивідуальні номінації:

Благодійник року.

Волонтер року.

Меценат року.

Спеціальні номінації:

Народний благодійник.

Медіа про благодійність.

Благодійність медіа.

Детальніше про номінації – за посиланням https://drive.google.com/file/d/1fv9A1jTdkc8P7edAcszJ_U6rLeiqCkAq/view.

Оголошення результатів відбудеться на підсумковій пресконференції, а переможців оголосять під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним.

Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреатів, які посядуть друге та третє місця, нагородять спеціальними дипломами.

Кінцевий термін подання заявок для участі у конкурсі – 1 березня 2020 року. Заявку можна завантажити за посиланням https://drive.google.com/file/d/1mn5dWFGORIzGEdQHHJcKA2ZzAoCa71yu/view.

Додаткова інформація про Конкурс – на його офіційному сайті http://www.blagoukraine.org або в оргкомітеті конкурсу за телефоном 067-164-04-11 (в робочі дні та години), e-mail [email protected]; офіційні сайти конкурсу.

Довідково. Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів і волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року.