Днями, під таким гаслом на території Славської ОТГ був реалізований проєкт компанії ОККО «Благаю, живи! Безпека на дорозі».

За даними національної поліції, світловідбивальні елементи можуть знизити ризик наїзду автомобіля у 6 разів. Компанія ОККО інвестувала в проєкт близько пів мільйона гривень, закупивши майже 1,5 тис. жилетів та більше 3 тис. світловідбивальних флікерів, які передала учням шкіл та дитячого садочка Славської ОТГ: Славського ЗЗСО та дитсадка, Волосянківського ЗЗСО, Ялинкуватського ЗЗСО, Хащованського ЗЗСО, Либохорівського ЗЗСО, Верхньорожанківського ЗЗСО, Нижньорожанківського ЗЗСО, Решітського ЗЗСО. ОККО вже шостий рік поспіль реалізує проєкт «Благаю, живи! Безпека на дорозі». Так, цього року компанія зробила акцент на візуалізації пішоходів у темну пору доби, за відсутності якої трапляється більшість ДТП. В цілому проєкт спрямований спонукати пішоходів відповідальніше ставитися до власної безпеки на дорозі, а також до життя і здоров’я інших.

Ми щиро вдячні за реалізацію та сприяння цього проєкту на нашій території компанії ОККО, працівникам Сколівського відділення поліції. Хай наші спільні старання сприяють безпеці та збереженню життя наших маленьких та дорослих громадян.