А ви знаєте, хто такий бібліотекар? Ні, це не літня пані в окулярах з товстими лінзами. Це молода активна людина, яка вміє захоплювати, надихати, вона віддана своїй роботі, і завжди добре знає, що вам порадити. Так-от, саме ці креативні та творчі люди з різних куточків України та світу на кілька днів зїхались у Славське, щоб взяти участь у ювілейній Х Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасна інформаційно-бібліотечна освіта: орієнтири співтворення".

Серед ключових питань конференції:

- розвиток бібліотечної освіти в контексті розвитку бібліотечної справи та міжнародних освітніх, інформаційних трендів;
- візія інформаційно-бібліотечної освіти;
- нові підходи до підготовки інформаційно-бібліотечних фахівців;
- Soft skills для бібліотекарів та опанування міждисциплінарних знань;
- культура безперервного навчання тощо.

Директорка КЗ «Славська публічно-шкільна бібліотека» Оксана Винник теж брала активну участь у конференції. «Ви знаєте, цей захід – це чудова можливість отримати нові знання, перейняти довід та просто зарядитись позитивною енергією від спілкування з такими чудовими людьми», - поділилась враженнями Оксана.

На конференцію завітали також представники Славської селищної ради: заступниця Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванна Луців та спеціалістка відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради Надія Билень. Вони подякували бібліотекарям за їхню нелегку працю та побажали творчих злетів та привітних читачів.