Важлива контактна інформація для жителів Славської ОТГ. Контактні дані сімейних лікарів

Дата: 19.03.2020 17:10

Шановні краяни!

У зв’язку з поширенням коронавірусу звертаємося до усіх краян з проханням дотримуватися правил і рекомендацій компетентних органів на період епідемії. Нашою спільною метою є охорона Вашого життя і здоров’я!

•  Звертаємо Вашу увагу на те, що карантин у навчальних закладах та дошкільних установах – це не причина для того, щоб наші діти спілкувалися поза межами школи, на вулицях, в громадських місцях, а натомість, вони повинні перебувати вдома для того, щоб уникнути небезпечних для себе наслідків.
  •  Звертаємося до людей похилого віку. Ви повинні розуміти, що хворобу легше запобігти ніж лікувати. Тому, слід по можливості зменшити кількість контактів з оточуючими і перебувати в місцях скупчення людей.
  •  Звертаємося до молодшого покоління – у ці дні вашим обов’язком є піклування і допомога не лишень собі, але й старшим людям!
  •  Особливу увагу кожному з нас слід звернути на особисту гігієну. Не забуваємо часто мити руки з милом, використовувати дезінфікуючі засоби, уникати контакту з домашніми тваринами, і старатися якомога менше перебувати у місцях масового скупчення людей.
  •  Пам’ятайте, що у випадку ознак погіршення стану здоров’я зв’язатися у телефонному режимі із своїм сімейним лікарем (додаємо список та контактні дані сімейних лікарів Славської ОТГ):

ЛАЗПСМ смт. Славське

Зенинець Оксана Михайлівна     0676821592

Левкович Лідія Олексіївна           0677820780

Данилів Дана Олександрівна         0972910618

ЛАЗПСМ с. Волосянка

Марчишин Мар’янa Василівна    0963897340

ЛАЗПСМ с. Верхня Рожанка (завідуюча)

Іванищів Галина Ярославівна        0684267109

ФАП с.Либохора

Кирейто Ганна Михайлівна            0974327207

ФАП с.Н.Рожанка

Ткачик Наталія Михайлівна          0676804945

ФАП с.Решітка

Луців Мирослава Михайлівна            0979002383

ФАП с.Хащованя

Борик Ольга Іванівна                              0674525906

ФАП с.Ялинкувате

Лесів Людмила Лукянівна                       0988614207

Прошу священників долучатися до належних роз’яснень і організувати роботу над забезпеченням протиепідемічних заходів у місцях скупчення людей.

Зичу усім міцного здоров’я, взаємної солідарності і відповідальності перед собою та своїми рідними, близькими і співвітчизниками!

З повагою,  голова Славської селищної ради Володимир Бега