Оголошено конкурс на ескізний проєкт розпису та облаштування стін храму Успіння Пресвятої Богородиці в селищі Славське

Дата: 19.03.2020 12:58

ВИКОНУЮЧИ  РІШЕННЯ ЗБОРІВ ЦЕРКОВНОЇ ГРОМАДИ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. СЛАВСЬКЕ ВІД 21 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ, З БЛАГОСЛОВЕННЯ ЄПАРХІЯЛЬНОГО ЄПИСКОПА СДЄ, УГКЦ  ПАРАФІЯЛЬНИЙ УРЯД ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА КРАЩИЙ ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ РОЗПИСУ ТА ОБЛАШТУВАННЯ СТІН ХРАМУ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ СМТ. СЛАВСЬКЕ.

ОРГАНІЗАТОРОМ КОНКУРСУ Є РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ (ПАРАФІЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ) СМТ. СЛАВСЬКЕ.

Реєстрація учасників конкурсу та видача конкурсної документації проводяться з 20 березня по 10 квітня 2020 року за адресою: вул. Шевченка, 18, смт. Славське, Тел: 42221; 0974613311

Призовий фонд для першого місця – 30 000 грн.

Призовий фонд для другого місця 15.000 грн.

Завдання конкурсу та основні положення:

До участі у конкурсі запрошуються фахівці та авторські колективи, які подали на конкурс проекти, що відповідають його умовам.

Конкурс є відкритим.

Конкурс проводиться в один тур

Термін проведення конкурсу – з 10 квітня 2020 до 10 травня  2020 року.

Після оголошення конкурсу учасники повинні у місячний термін подати заявку щодо участі у конкурсі та отримати в організатора вихідні дані для проектування.

Отримання вихідних даних для учасників конкурсу безоплатне.

Перед учасниками конкурсу ставиться завдання розробити ескізи та проектні пропозиції розпису та внутрішнього оздоблення стін храму Успіння Пресвятої Богородиці смт. Славське.

Мета конкурсу – визначення кращого ескізного проекту розпису та внутрішнього оздоблення стін храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Славське.

Проектом необхідно врахувати:

• існуючу архітектуру храму та попередній стиль розпису;
  • встановлений у храмі іконостас та бічні престоли з проповідальницею;
  • образи хресної дороги;
  • існуючі вітражі;

ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ ПОДАЮТЬСЯ НА ПЛАНШЕТАХ РОЗМІРОМ НЕ МЕНШЕ ФОРМАТУ А3.

Усі надписи та друковані матеріали конкурсних проектів виконуються українською мовою.

Спосіб графічної подачі матеріалів повинен відповідати можливостям кольорового відтворення проектів.

Проекти подаються до 18.00 год. 10 травня 2020 року.

Рішення журі (комісія сакрального мистецтва та архітектури СДЄ)  подається на благословення єпископу Самбірсько-Дрогобицькому не пізніше 15 календарних днів від дати завершення конкурсу. У разі рівного розподілу голосів, поданих за проект, Єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії має право вирішального голосу.

Після благословення єпископа кращий ескізний проект розпису та облаштування храму девізні конверти відкриваються і оголошуються прізвища авторів.

Журі не розглядає проектні пропозиції:

• відправлені або підписані після закінчення встановленого терміну,
  • такі, що не відповідають вимогам програми та умовам конкурсу.

Не підтримані конкурсні пропозиції повертаються авторам на їх вимогу протягом тижня після проведення конкурсу. Після цього терміну організатори конкурсу не несуть відповідальності за збереження проектів.