Сьогодні, 10 квітня 2020, року голова Славської ОТГ Володимир Бега та начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Меморандумом передбачено спільну роботу сторін спрямовану на підвищення рівня безпеки і порядку, охорону прав і свобод людини та протидію злочинності на території ОТГ.

Визначено, що  поліцейські знаходитимуться на території громади та постійно контактуватимуть із нею, що сприятиме розв’язанню проблем і потреб громадян.

«Для нас важливо, щоб жителі та гості нашої громади почували себе безпечно. Ми давно вже планували створити у нашій громаді Відділ поліції: за кошти громади відремонтували приміщення, де будуть працювати поліцейські, закупили меблі, офісну та комп’ютерну техніку, придбали для офіцерів новий службовий автомобіль та беремо на себе забезпечення паливо-мастильними матеріалами. Зі свого боку ми очікуємо, що поліцейські офіцери забезпечуватимуть правопорядок на території громади, проводитимуть профілактику злочинності та оперативно реагуватимуть на звернення та заяви мешканців. Це черговий крок, який зробить нашу громаду ще безпечнішою для кожного», -  наголосив голова Славської ОТГ Володимир Бега.

Нагадаємо, що 8 квітня на сайті Національної поліції України оголосили конкурс на посади поліцейських офіцерів громади Славської ОТГ.