"До Великодня готові!" - кажуть працівники КП "Громадське господарство"

Дата: 16.04.2020 14:52

Поки майже вся країна на карантині, КП «Громадське господарство» під керівництвом Михайла Биленя активного працює. Вони дбають про благоустрій нашої громади, щоб всюди було прибрано і кожен мешканець почував себе комфортно.

Працівники підприємства разом зі старостати округів Славської селищної ради та місцевими мешканцями провели прибирання прибережних територій у кожному населеному пункт, навели лад біля храмів та закладів освіти, а також здійснили обрізку дерев.

На окрузі № 10 по вул. Січовий Стрільців розширили частину комунальної дороги. Тепер мешканці цієї вулиці зможуть швидше та комфортніше добиратись до своїх будинків.

Також по свій території Славської ОТГ проводились робити з очищення водовідвідних ровів.

На початку місяця комунальники взяли участь у висадці дерев на території Славської громади. Загалом було посаджено 700 сосен, які надав готельний комплекс «Вежа Ведмежа».