Карантин-карантином, а Великдень, як мовиться, за розкладом. Тому вже другий рік поспіль на головній площі селища встановлюють писанку-красуню, яка, без перебільшення, на час Великодніх святкувань стає головним артоб'єктом Славська.

«Наші пращури вкладали у писанку сакральний зміст, радість того, що настане воскресіння Христа. Ми ж прагнемо не відступати від цих давніх традицій і передавати молодому поколінню українську духовність, традиції, історію, – розповідає селищний голова Володимир Бега та додає: – Минулоріч у нас народилася ідея встановити в центрі селища таку чудо-писанку, яка доповнювала б свято, зробила б його ще кращим та ще цікавішим».

Тож за кошти селищної ради місцевий майстер Олександр Давидюк викував металеве яйце висотою 2,5 м, яке в діаметрі сягає 1,5 м. Декорували диво-писанку директор народного дому Людмила Яромій і місцева активістка, художниця Оксана Мізунська. Цьогоріч писанку прикрасили різнобарвними стрічками, яскравими квітами та гілочками верби. Вона стала цікавим фотосектором і для малечі, і для дорослих, які, зважаючи на карантин, по черзі залюбки тут фотографуються.

Варто підкреслити, що наша Славська писанка має особливий зміст, неповторну харизму. Вона символізує здоров'я та мир, які так необхідні нашій країні.