Сьогодні у межах обласної Програми розвитку освіти Львівщини Славська громада отримала ключі від новенького шкільного автобуса. 

"Навіть попри пандемію коронавірусу не варто забувати про те, що карантин закінчиться, і діти знову повернуться до навчання. Впевнений, що нові автобуси - це шлях не лише до школи, а й до нових знань і можливостей для учнів. Якісна освіта - один з найголовніших та найважливіших пріоритетів для ЛОДА", - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Школярик марки "АТАМАН" придбали за кошти з державного  (45% від загальної суми), обласного (25 % від загальної суми) та місцевого бюджету громади (30 % від загальної суми) на умовах співфінансування.

«Часто дітям, щоб потрапити до школи потрібно долати по кілька кілометрів щодня. Це для них дуже складно, особливо у зимовий період. Новий «школярик»  дозволить нам вирішити цю проблему та забезпечити комфортний та зручний доїзд до навчального закладу», - розповідає начальниця відділу культури, освіти, молоді та спорту Славської селищної ради Ольга Кореневич.

Нагадаємо, що минуло року за цією ж програмою Славська ОТГ вже отримала шкільний автобус. Загалом заклади освіти нашої громади матимуть вже 3 шкільні автобуси.