Львівська область, Стрийський район

У КНП "Славська міська лікарня" триває ремонт

Дата: 23.04.2020 12:59

За останній період КНП «Славська міська лікарня» змінилося до невпізнаваності. Ремонт ще не завершено, але результати вражаючі.

За кошти з місцевого бюджету вже відремонтовано всі палати стаціонарного відділення, маніпуляційні кабінети, фізіотерапевтичний та масажний кабінети,  коридори на двох поверхах та сходи між ними.

Завершується ремонт фойє та входу в корпус. Окремо виділені технічні приміщення для зберігання інвентарю та постільної білизни. Облаштовується нова палата інтенсивної терапії, яка буде обладнана згідно вимог матеріально технічного табелю.

Здорова громада - наш пріоритет. Впевненими кроками ми йдемо до цього, змінюємось та змінюємо. Раніше вже було відремонтовано фасад поліклінічного відділення, оновлено матеріальну базу. І це тільки початок, згодом ми розповімо вам про чергові зміни у КНП "Славська міська лікарня".

А поки бережіть себе! Будьте здорові!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)