Шановні мешканці нашої громади, весна в Карпатах у розпалі. Ймовірно, зараз багато туристів захочуть провести свій час посеред гір, і багато з Вас будуть готові надати їм цю послугу. Ми б, звісно, раділи цьому, якби не жили в умовах карантину, коли ніколи не знаєш, де можна підхопити коронавірус.

Звертаємо вашу увагу,  що згідно рішенням сесії Славської селищної ради № 1537 «Про посилення заходів спрямованих на запобігання поширення інфекційного захворювання COVID -19» від 18 березня 2020 року пунктом 2.3 на території Славської ОТГ під час карантину забороняється надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) осіб (за винятком онлайн послуг).

Тож, ми наполегливо просимо Вас дотримуватись умов карантину, які прописані у постанові Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/211-2020-%D0%BF

Адже  у разі не дотримання Закону, ви несете відповідальність згідно ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Закликаємо Вас, не наражати себе та свою громаду на небезпеку.

Р.S. Шановні гості нашої громади, ми з радістю Вас чекаємо після закінчення карантину, а поки, будь ласка, залишайтеся вдома!