Що це? Звичайне хуліганство чи спланований злочин?
Дата: 30.04.2020 17:05
Кількість переглядів: 2701
29.04.2020 р. близько 02:10 год. невідомими особами шляхом застосування вогнепальної зброї було знищено дві камери зовнішнього відеонагляду вартістю близько 30 тис.грн., які є власністю Славської об’єднаної територіальної громади.
Такі дії тягнуть за собою відповідальність, перебдачену Кримінальним кодексом України. На даний час поліцією проводяться слідчі дії.
Славська селищна рада буде стежити за ходом проведення досудового розслідування вчинених кримінальних правопорушень, щоб винні у їх скоєнні понесли встановлену законом відповідальність.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)