Безпека в нашій ОТГ – це, насамперед, наявність поліції, системи відеоспостереження, вуличного освітлення, а ще це бажання брати на себе відповідальність за комфорт та добробут в своїй громаді. І відповідальність однаковою мірою лежить на місцевому самоврядуванні, жителях, місцевому бізнесі, закладах освіти та інших інституціях. Філософія безпеки в громаді передбачає системну і злагоджену взаємодію всіх цих суб’єктів.  

Відтак, ми вже частково налагодили систему відеоспостереження, продовжуємо будівництво вуличного освітлення, а з минулого тижня на території нашої громади почали працювати дільничні офіцери. Вони обслуговуватимуть населені пункти Славської ОТГ на постійній основі.

«Заголом найчастіше трапляються адміністративні правопорушення, а саме сімейні сутички, порушення умов карантину, водіння у нетверезому стані. Також були повідомлення про крадіжки лісу та пошкодження комунального майна», – розповідають поліціянти.

Нагадаємо, що 10 квітня 2020 року голова Славської ОТГ Володимир Бега та начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.