Перш ніж вирушити у похід, рятувальники пошуково-рятувальної частини ЗТС ГУ ДСНС України у Львівській області радять зареєструвати свій туристичний маршрут в регіональному підрозділі рятувальної служби. Ця процедура дуже проста та не займає багато часу. Крім того, тепер це можна зробити за допомогою свого гаджета, просто перейшовши за посиланням та заповнивши електронну анкету  ⇒ https://lv.dsns.gov.ua/ua/Reestraciya-turistichnih-grup.html

Дана реєстрація безкоштовна.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області.

У разі виникнення надзвичайної ситуації (зокрема, нещасного випадку, що потребує надання медичної допомоги та транспортування потерпілих до медичного закладу) необхідно діяти організовано. Якщо самотужки вирішити проблему неможливо, слід викликати найближчу рятувальну службу за номером 112.
У разі, якщо засоби зв'язку відсутні, то по допомогу йдуть двоє найбільш підготовлених учасників групи. Від точності інформації у повідомленні про небезпеку залежить час, за який ви отримаєте допомогу!
Туристична група зобов'язана при першій нагоді повідомити про своє повернення і стан групи (телефон 112).
Пошуково-рятувальна частина ГУ ДСНС України у Львівській області забезпечена відповідним спорядженням і засобами зв'язку, рятувальники можуть своєчасно надати допомогу туристам у разі виникнення надзвичайної ситуації. Однак перша і найголовніша умова безпеки туристів у горах - це реєстрація свого туристичного походу в підрозділах рятувальної служби. Крім того, рятувальна служба повідомить вас про погодні умови на маршруті та про небезпеку сходження лавини.

Рятувальні відділення чергують цілодобово і завжди готові допомогти! Тож ваша безпека - в ваших руках!