24 червня 2020р. за підтримки експертів Проєкту ПРОМІС відбулася перша стратегічна сесія робочої групи проєкту "Мале карпатське коло", на якій обговорили спільний план розвитку туризму на території трьох областей.

В онлайн режимі на платформі Zoom зустрілися представники трьох областей Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Ініціаторами зустрічі стали голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд та його заступник Володимир Смолій. Славську ОТГ представили голова громади Володимир Бега та начальник відділу туризму та комунікації Ольга Безушко. Від Закарпатської області виступив заступник голови Міжгірської районної ради Іван Кость.

Серед найважливіших питань: формування профілю туристичного субрегіону, стратегія розвитку даних територій та план реалізації даної стратегії.

Нагадаємо, наприкінці минулого року три області: Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська підписали Меморандум про співпрацю у межах проєкту "Мале Карпатське коло", а цього року вже розпочали роботу над розвитком дорожньої інфраструктури.