Славська ОТГ підписала Меморандум про співпрацю з представниками Стрийщини

Дата: 26.06.2020 16:26

Сьогодні, 26 червня, у конференц-залі Стрийського коледжу Львівського НАУ відбулося підписання Меморандум про співпрацю.

«Розвиток нашого регіону – це те, задля чого ми працюємо повсякдень. Тому ми завжди ініціюємо та підтримуємо ініціативи об’єднання задля розвитку туризму», – наголосив голова Славської ОТГ Володимир Бега.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль для стимулювання соціально-економічного розвитку Підкарпатських територій, інтеграція їх у розвиток гірських територій українських Карпат та розвиток інформаційних ресурсів і інститутів громадянського суспільства, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного, етнокультурного потенціалу Підкарпатської території та регіону українських Карпат.

«Стрий – це ворота в Карпати. Як ми тут зустрінемо наших гостей, з таким настроєм вони і поїдуть далі. Тому ми вирішили обєднатись – громадські організації, бізнес, влада та ЗМІ. Спільно ми зможемо створити чудову атмосферу для наших гостей, і вони захочуть повернутись сюди знову і знову», – розповідає керівниця ГО «Рада -Реформ» Ольга Боднар.

Серед учасників Меморандуму: голова Стрийської районної ради Р.Козак, директор Стрийського коледжу Львівського НАУ І. Рінило, голова Славської ОТГ Сколівського району В.Бега, голова Верхнячківської сільської ради Сколівського району Т. Будай, голова Труханівської сільської ради Сколівського району Н.Булак, керівник ГО «Рада -Реформ» О. Боднар, керівник «Інформаційно-просвітницького медіа-центру «Бойківська думка» І. Русин, керівник ГО «Інфо Бойківська думка» І.Русин, директор ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия» О. Сікора, директор культурно-просвітницького центру ім. Корнелія Макушинського польської громади м. Стрия Ю.Бойко, директор ГО «Фундація розвитку - Брама Карпат» Р.Журавський, керівник ГО «Молодь Стрийщини» М. Шмігельський, керівник ГО «Агенції регіонального розвитку «Перспектив Стрийщини»» Ю. Комарницький, керівник Народного часопису Стрийщини редакція газети "Рідне Поле" О. Микитка.

Олександр
2020-06-27 07:56:26