Львівська область, Стрийський район

З початку 2020 Центром надання адміністративних послуг зареєстровано 35 немовлят

Дата: 06.07.2020 11:48

2020 рік вже встиг показати нам, що він зовсім не такий простий, як нам здавалося. Однак, попри негатив, є ще й багато позитиву. Ось, наприклад, з початку 2020 року  Центром надання адміністративних послуг Славської селищної ради зареєстровано 35 немовлят. Для хлопчиків батьки найчастіше обирали імена Андрій та Марко, для дівчаток – Дарина та Анастасія.

«З початку 2020 року ми вже встигли оформити 158 паспортів, з яких 103 закордонні та 55 ІD-карток, крім того 16 юних мешканців нашої громади віком від 14 до 16 років отримали  паспорт громадянина України», - розповідає начальник ЦНАПу Веклич Дмитро.

До речі, попри карантин 5 пар з нашої громади таки віришили об'єднати свої долі та створити нову сім'ю.

Також керуюча справами виконкому з початку цього року здійснила понад 200 нотаріальних дій.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)