Папм-трек – спеціальну велосипедну трасу, утворену із пагорбів та схилів, - збудують з дотриманням усіх вимог у селищі Славське на території парку між річками Опір та Славка.

 

«Вже кілька років поспіль у Славську проводиться велофестиваль Slavsko Trophy. З кожним роком він збирає все більше велосипедистів не тільки з України, а й усього світу. До того ж щоразу більше мешканців нашої громади виявляють бажання спробувати свої сили на рівні з професіоналами. І знаєте, показують чудові результати. Підростає молоде покоління, яке теж не уявляє свого життя без велосипеда. Тож, щоб дати можливість молоді удосконалювати свої навички, виникла ідея збудувати памп-трек», - розповідає начальниця відділу туризму та комунікації Ольга Безушко.

Роботи з будівництва памп-треку вже розпочали. Майстри використають закордонну технологію будівництва, встановлять асфальтне покриття. Навколо памп-треку планують встановити лавочки для відпочинку.

«Такі памп-треки дуже популярні закордоном. Його будівництво у нашій громаді дозволить «забрати» дітей з доріг,  і тим самим зробить нашу громаду безпечнішою», - підкреслює начальник відділу архітектури, містобудування та благоустрою Славської селищної ради Олександр Медведчук.

До речі, памп - одна з найпопулярніших велодисциплін у всьому світі, доступна абсолютно кожному, незважаючи на вік та навичок катання на велосипеді. Памп-трек (від англ. pump - качати і track - траса) - спеціальна велосипедна траса без рівних ділянок, що представляє собою чергування ям, купин і контрухилів. Завдяки конструкції памп-треку набір та підтримка швидкості здійснюється не за рахунок обертання педалей, а за допомогою спеціальної техніки проходження.