Сьогодні наше мальовниче Славсько відзначає свій День народження. Це наше спільне свято - свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав сюди колись, щоб залишитися назавжди, для кого воно стало другою домівкою.

У ці святкові дні від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто, висловлюю слова щирої вдячності усім мешканцям за любов та вірність рідному селищу.

Бажаю, щоб з кожним роком наше селище ставало ще затишнішим і комфортнішим, щоб заможніше жилося його жителям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб спільне свято – День народження нашого селища, завжди єднало і гуртувало нас в одну дружню міцну родину.

Шановні мешканці Славська! Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому селищі. І хоча карантин таки вніс свої корективи, але, я обіцяю, зовсім скоро ми гучно відсвяткуємо День народження нашого селища.

 

З повагою
Славський селищний голова                                   

Володимир Бега