Літо в розпалі. У самому розпалі і роботи у Славській громаді. Десь щось будують, десь ремонтують, десь встановлюють – загалом робота кипить всюди.

Здійснилась ще одна кольорова мрія. У Ялинкуватому завершено ремонт та утеплення фасаду Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ ст.

У Славському завершено поточний ремонт дороги по вул. О. Степанівни, вул. Січових Стрільців та вул. Волошина (бічна). Продовжуються роботи з капітального ремонту дороги по вулицях Волошина та Шашкевича.

Розпочали ремонт центральної паркової алеї від народного дому до автобусної зупинки. Тож зовсім скоро ми з вами крокуватимемо чудовою оновленою доріжкою.

Зроблено ремонт у КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» та ще тривають ремонтні роботи у приміщенні музичної школи.

На території парку між річками Опір та Славка у Славському вже розпочали будівництво памп-треку – спеціальної велосипедної траси, утвореної з пагорбів та схилів.

У селі Нижня Рожанка розпочато будівництво мультифункційного спортивного майданчика.

Також триває ремонт внутрішнього приміщення Нижньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст. Тож вже першого вересня учні з приємністю завітають в оновлені класи.

Також у Нижній Рожанці завершено поточний ремонт дороги по вул. І. Франка та вул. Прибережна.

У Либохорі завершується будівництво вуличного освітлення по вул. І. Франка. Також планується будівництво підпірної стінки укріплення дороги загального користування С141508 «Тухля – Либохора».

У Верхній Рожанці завершено поточний ремонт комунальної дороги по вулиці Т. Шевченка. Розпочинато будівництво вуличного освітлення по вулицях Гірська, Джерельна та Набережна.

У Волосянці навколо шкільного подвіря встановлено огорожу. Завершено поточний ремонт дороги по вул. Кармелюка.

Облагороджено території біля церков у Хащовані, Верхній та Нижній Рожанці, Либохорі та Волосянці.