Повна назва документа державного планування: Містобудівна документація для села Ялинкувате Сколівського району Львівської області.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Славська селищна рада об’єднана територіальна громада Сколівського району Львівської області.

Юридична адреса: 82660, Львівська обл., Сколівський р-н, смт. Славське, вул. В. Івасюка, буд. 24, e-mail: slavske_rada@ukr.net.

Передбачувана процедура громадського обговорення: Відповідно до ст. 10 та ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня її оприлюднення на офіційному веб-сайті замовника та не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення.

 

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Ознайомитись з повним текстом заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки у складі містобудівної документації для села Ялинкувате Сколівського району Львівської області та надати свої зауваження та пропозиції можна за адресою: смт. Славське, вул. В. Івасюка, буд. 24 та на сайті замовника - https://slavska-gromada.gov.ua

 

Строк подання зауважень та пропозицій триватиме до 4 вересня 2020 року.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.