Бджолярі можуть отримати спеціальну бюджетну дотацію

Дата: 31.08.2020 16:41

Мінекономіки на форумі «Розвиток галузі бджільництва. Взаємодія: пасічник — аграрій — влада» представило бджолярам урядову програму підтримки галузі на 2020 рік, яка, зокрема передбачає надання дотації у розмірі 200 грн на одну бджолосім'ю.

Для отримання дотації власники бджолосімей (фізичні особи, юридичні особи та фізичні особи-підприємці) потрібно подати за місцезнаходженням пасіки до селищної чи сільської ради або ради обєднаної територіальної громади до 1 жовтня 2020 року.

Необхідні документи

Для обєктів господарювання  (юридичні особи та фізичні особи-підприємці):

• Копію санітарно-ветеренарного паспорта пасіки;
  • Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • Копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком;
  • Довідку, чинну на дату подання заяви, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі.
  • Копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-cr) на останню звітну дату на момент подання документів (субєкти господарювання, які є юридичниим особами);
  • Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи – підприємці).

Для фізичних осіб:

• Копіюю ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • Копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

Бджолярі Кролевеччини вперше можуть отримати державну фінансову підтримку |  05453 сайт Кролевця