У Нижній Рожанці відкрили перший мультифункційний майданчик

Дата: 17.09.2020 11:29

У Нижній Рожанці відкрили перший у Сколівському районі мультифункційний майданчик.

15 вересня 2020 р. у селі Нижня Рожанка відбулося урочисте відкриття мультифункційного майданчика. Урочисто перерізати стрічку випала честь заступнику Славського селищного голови Олегу Даниляку та депутатові Славської селищної ради Ігору Іванищіву.

"Спасибі всім, хто долучився до того, щоб цей майданчик запрацював: найперше голові ОТГ Володимиру Безі та депутатському корпусу, апарату ради, директору школи, педагогічному колективу та громаді. Я впевнений, що саме на цьому майданчику виросте гідна заміна відомим футболістам, таким як Шевченко, Коноплянка чи Мессі. І, до речі, ви помітили тенденцію – щороку з’являється новий майданчик. Це дуже добре, правда? Я Вам відкрию ще один секрет, наша ціль – майданчик у кожному населеному пункті нашої громади", - підкреслив заступник Олег Даниляк.

З нагоди відкриття майданчика провели чемпіонат з мініфутболу між командами зі Славського, Волосянки, Ялинкуватого, Нижньої та Верхньої Рожанки, Либохори, Тухлі, Головецького, Лавочного та Хітара.

Загалом у турнірі взяло участь 10 команд, які зіграли у двох групах. Це було дуже емоційно та захопливо. Глядачі щосили підтримували свої команди, гравці вперто боролися за перемогу. Чемпіоном стала команда Славського ЗЗСО. Срібло взяв Тухлянський ОНЗЗСО-гімназія, а бронзу - Головецька ЗОШ.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Окрему подяку висловлюємо платнику податку Славської селищної ради "OKKO GROUP", рятувальникам Славського пошуково-рятувального відділення ЗТС ГУ ДСНС України у Львівській області, директорам закладів освіти, вчителям та командам.