Славська ОТГ долучилася до Всесвітнього Дня Прибирання

Дата: 19.09.2020 18:03

У третю суботу вересня світова спільнота відзначає Міжнародний День Прибирання (World Cleanup Day). Акції проходять без партійної символіки та гучних лозунгів, адже мета WCD – не піар, а чисті оселі, чисті міста, чисті країни та чиста планета Земля.

Славська ОТГ також долучилася до Всесвітнього Дня Прибирання. Селищний голова Володимир Бега, педагоги та директори шкіл, учні, депутати та працівники Славської селищної ради обрали для прибирання мальовничу територію – урочище Перехрестя, що на межі Львівської та Закарпатської областей. У рукавичках та із пакетами в руках всі учасники акції визбирали пляшки, поліетилен та інше сміття, очищаючи наші чарівні гори від непотребу.

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, тож паралельно для молодих учасників акції проводилася роз`яснювальна робота.

Цей день об’єднує всіх нас у корисній праці на благо всіх і кожного. Тільки від нас залежить наскільки чистим буде наш край, наша країна та наша Земля.

Тож нехай Міжнародний День Прибирання нагадує нам всім про потребу чистоти у домівках, на вулицях та в наших помислах.