ГРОМАДИ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ, ЛЬВІВЩИНИ ТА ЗАКАРПАТТЯ ОБ’ЄДНЮЮТЬ ЗУСИЛЛЯ З МЕТОЮ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

Дата: 25.09.2020 11:46

У четвер, 24 вересня 2020 року, в м. Долина, Івано-Франківської області відбулися установчі збори засновників РЕГІОНАЛЬНОЇ МІЖОБЛАСНОЇ ТУРИСТИЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ «БОЙКІВСЬКЕ КОЛО».

Основною метою діяльності Асоціації є сприяння розбудові місцевої/ регіональної економіки та розвитку туризму карпатського субрегіону – сусідніх прилеглих територій, що знаходяться на межі Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей, шляхом посилення міжрегіональної співпраці та координації зусиль місцевої влади, бізнесу і громадського сектору.

У рамках засідання – установчих зборів проведено першочергові заходи (затвердження Статуту та обрання органів управління), детально обговорено подальші кроки спільної роботи, сформовано завдання спрямовані на просування субрегіонального туристичного кластеру.

Територія на межі трьох областей унікальна своєю історико-культурною та природною спадщиною, ресурсами, гастрономічними принадами (кулінарна спадщина), вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай» та інтерактивним «Центром спадщини Вигодської вузькоколійки», існуючими курортними місцевостями, зокрема «Еко-корурт Izki» та з величезними перспективами щодо будівництва сучасного європейського гірськолижного курорту, який зараз проєктується на базі Славської об’єднаної територіальної громади в районі сіл Верхньої та Нижньої Рожанки. Також, надзвичайно цікавою та привабливою є тематика бальнеології, що має високий потенціал туристичного стартапу для громад Долинщини, адже саме цей край багатий на мінеральні води та солі, де тисячоліттями видобували «біле золото»

Участь у заході прийняли керівники регіональних органів влади, місцевого самоврядування, підприємств, організацій, представники бізнесу та експертного середовища регіону.

Засновники «КОЛА»:

1. Гаразд Володимир Степанович – Долинський міський голова

2. Бега Володимир Миронович – Славський селищний голова

3. Наум Ярослав Ярославович – Вигодський селищний голова

4. Бойко Андрій Ігорович – директор приватного підприємства «Боржавська Ялина» Еко-курорт Izki»

5. Гаразд Володимир Петрович – голова товариства з обмеженою відповідальністю «Рожанка Парк»

6. Мельник Богдан Ярославович – уповноважена особа товариства з обмеженою відповідальністю «Уніплит», директор товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Тревел»!

PS. «КОЛО» - розкручується!