Відбулось засідання Славської селищної ТВК

Дата: 30.09.2020 22:25

27 вересня 2020 року відбулось чергове засідання Славської селищної виборчої комісії, на якому розглянуто ряд питань відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів.

На підставі постанови Славської селищної територіальної виборчої комісії № 7,8, 9 від 20 вересня  2020 року  та постановою № 29 від 27.09.2020р. зареєстровано кандидатів в голови Славської ОТГ , від суб‘єктів подання згідно поданих єдиних та територіальних виборчих списків

• Бега Володимир Миронович, 16.06.1968 року народження, місце проживання зареєстровано за адресою: місто Львів, вулиця Калнишевського, будинок 16 квартира 5.
  • Глюдз Василь Юрійович, 30.10.1976 року народження, місце проживання зареєстровано за адресою: Львівська область, Сколівський район, село Либохора, вулиця Степана Бандери, буд. 17.
  • Кінаш Михайло Степанович, 09.06.1967 року народження, місце проживання зареєстровано за адресою: Львівська область, Сколівський район, смт Славське, вулиця Шептицького, будинок 20.
  • Ферин Ігор Михайлович, 28.06.1971 року народження, місце проживання зареєстровано за адресою: Львівська область, Сколівський район, смт Славське, вул. Архангельського, буд. 15.