Львівська область, Стрийський район

Громадські обговорення «Капітальний ремонт  автомобільної дороги С141516 Славське – Хащованя на ділянці дороги 0.000-5.100»

Дата: 24.11.2020 13:10

26.11.2020р. о 14:00 год. відбудуться громадські обговорення щодо реалізації проекту «Капітальний ремонт  автомобільної дороги С141516 Славське – Хащованя на ділянці дороги 0.000-5.100» (смт. Славське, вул.Устияновича.)

Тема обговорення: узгодження "червоних  ліній" з громадою та упорядкування огорож під час проведення ремонтних робіт на вказаній ділянці дороги.

На даній частині дороги необхідно змістити паркани, для того щоб розширити дорожнє покриття. Переміщення огорож відбуватиметься відповідно до меж земельних ділянок.