Представники 14 областей України знайомилися з побутом бойків. Супроводжував гостей Андрій Німець – голова Львівського крайового товариства Бойківщина.

Глибше і повніше пізнавати етніку бойків допомогли гостям традиційні бойківські страви – грибна юшка, лиганці, банош – та  танці. Місцевий гурт «Троїсті музики», Оксана Винник та Володимир Мичко подарувати гостям неймовірні враження. Всі досхочу наспівались українських пісень, натанцювались коломийок та від душі насміялися.

«Ви сьогодні зруйнували мій стереотип, що бойки скромні та закриті люди. Мені доводилось бувати на Гуцульщині, тому маю з чим порівняти. Так, відмінності звичайно є: гуцули, можливо, трохи більше жартують, більш іронічніші. Але річ не втім. Всі ми особливі – бойки, гуцули, лемки чи інші групи – всі ми прекрасні. І ми повинні всьому світу розповісти про себе», - поділився враженнями один із учасників проєкту.

Відвідини нашого гірського селища, знайомство з корінними бойками зайвий раз підтвердили гостям, що неповторність і багатство українців якраз у різноманітності традицій, культури. І тут не може бути найменшого натяку на якийсь поділ за етнічними чи іншими ознаками. Сила нації в її єдності.