Славська селищна рада йде на карантин та тимчасово переходить на дистанційний режим роботи

Дата: 06.11.2020 14:35

З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-2019, на виконання рішення Славської селищної ради №1641 від 29 травня 2020 року, беручи до уваги звернення головного лікаря КНП «Славська міська лікарня» (№01-16/230 від 06.11.2020р.), керуючись ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. До моменту стабілізації епідеміологічної ситуації, але не раніше 13 листопада 2020 року у структурних підрозділах Славської селищної ради встановити дистанційний режим роботи (віддаленої роботи).
  2. Час початку і закінчення роботи, перерва для відпочинку й харчування працівників, які працюють в дистанційному режимі роботи зберігається у часових рамках, відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку.

Прийом громадян проводитися не буде. Зв’язатися з представниками селищної ради можна буде електронною поштою slavske_rada@ukr.net