У четвер, 12 листопада 2020 року,  відбудеться урочисте відкриття поліцейської станції та представлення офіцера громади.

Славська об’єднана територіальна громада є єдиною громадою у Львівській області  на території якої реалізовується проект «Поліцейський офіцер громади»

Пілотний проект «Поліцейський офіцер громади» стартував у ДДУВС 16 лютого 2019 року.

Участь у офіційному відкритті Поліцейської станції та представлення офіцера громади :

Володимир Бега – Славський селищний голова

Представники Головного управління Національної поліції у Львівській області

Віктор Марочканич – начальник  Сколівського відділення поліції Стрийського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області

Початок заходу, який є відкритим для журналістів, – о 10:00 за адресою: Львівська область,Сколівський район, смт. Славське, вул..Шептицького

Телефон для довідок: (098) 0404932 Безушко Ольга